Motorový paragliding
Pri mojich paramotorových letoch som natočil veľké množstvo videí. Nájsť ich môžete napríklad na serveroch YouTube či Vimeo ak budete hľadať užívateľa milanthepilot. Tu je na ukážku pár z nich.


Koho nezaujme toto video, ďalšie ani nemusí pozerať. Z poľa za domom v Topoľčanoch som si zaletel k rodičom v Z. Kostoľanoch a späť.


Tandemové štarty s paramotorom sú technicky veľmi náročné a preto videí z tandemových letov mám málo. Toto je jedno z nich.


Na rozdiel od väčšiny ostatných mojich videí pri tomto som mal určitú predstavu o tom čo chcem natočiť už pred štartom.


Nad oblakmi to jednoducho zbožňujem. Všimnite si zrúcaninu Topoľčianskeho hradu v medzere medzi oblakmi.


Staršie videjko z čias keď som ešte experimentoval s rôznymi upevneniami kamery. RedBull a bageta boli pochopiteľne vopred pripravené rekvizity.


Pokus o trochu kreativity pri spracovaní videa z tamdemového letu s dcérou.


Všimnite si že GPS ukazovalo 1960 metrov vtedy keď som letel na úrovni oblakov. V čase keď tieto oblaky zostali hlboko dolu bola tá výška trochu iná, ale nepýtajte sa aká. Prečo? Možno preto že v takej výške sa VFR lietať nesmie...


Video z letu, kedy som odštartoval z letiska Martin-Tomčany, v termickej turbulencii utekal pred búrkou prichádzajúcou spoza Veľkej Fatry aby som nakoniec pristál na záhrade u rodičov v Zemianskych Kostoľanoch.

Z Martina do Zemianskych Kostolian from milanthepilot on Vimeo.


A este jedna kameramanská špecialitka. Čo vy na to?


Hodnotenie článku

Priemerné hodnotenie:
Hlasov: 7
Zvoľte počet hviezdičiek:

Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
Zlý

Možnosti

 
Späť na predchádzajúcu stránku

Vytlačiť článok Vytlačiť článokRe: Motorový paragliding (Hodnotenie: 1)
Od: t8ankyun (chenricel@hotmail.com) - Nedeµa, 30.12. 2012 - 04:05:12
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Clarisonic Mia [www.clarisonicmia2sales.com] was created by Sonicare and is a handy,smaller sized version of the original,innovative Clarisonic brush.With Clarisonic Mia 2 [www.clarisonicmia2sales.com],it will make skin brightly clean,healthy delicate and you can make a clear difference in skin care. Clarisonic Mia Review [www.clarisonicmia2sales.com] has always been very good.Hurry to buy it,make your skin bright and clean,healthy and delicate. www.clarisonicmia2sales.com [www.clarisonicmia2sales.com]
In our onlineshop, North Face Sale [www.northfacersaleus.com] all different kinds of north face cheap on sale. North Face Jacket Sale [www.northfacersaleus.com] might include a North Face Denali sale or a North Face Khumbu sale,which is always everyone's favorite thing in the entire world. North Face Sale Us [www.northfacersaleus.com] Store offer you all kinds of brand outdoor products. www.northfacersaleus.com
[www.northfacersaleus.com]