Moje trampské videá

Sem by som chcel postupne pridávať moje trampské videá umiestnené prevažne na serveri YouTube.

Ahoj kamaráti

Nejako sa nemôžem dostať k tomu aby som na svojej "stránke nielen o lietaní" napísal niečo o trampingu, aktivite ktorá bola roky zmyslom môjho života. Niečo o časoch kedy stačilo v zelenej košeli s domovenkou na rukáve, šatkou na krku a batohom na chrbte nastúpiť v piatok do posledného vagóna prakticky ktoréhokoľvek vlaku a už sa hralo, spievalo, tancovalo. O časoch kedy na fantasticky prežitý víkend stačil spacák, celta, pár drobných na vlak a dve konzervy "Trenčanský párok s fazuľou" v batohu. Keď sme chodili do hôr v starých prešivákoch a kedy ten kto zohnal vyradené kanady (obuv vzor 60) bol kráľ.
Nespravil som túto stránku nie pre nedostatok času, jednoducho ma vždy pri myšlienke na tramping pochytí smútok a nostalgia. Aj preto, že mnohí z kamarátov s ktorými sme si voľakedy pri podaní ruky zalamovali palec už šlapú svoj večný vander niekde na nebeských pláňach... A preto vám musí stačiť pár starých fotiek vo fotogalérii a nejaké videá, staršie aj novšie, ktoré sem postupne nahádžem.

Suchý chodník a modrú oblohu všetkým kamarátom na cestách praje
T.S. Hadži


Potlach T.O. Eldorádo na Osej LúkeZimné táborenie T.O Ontário na LobosePotlach T.O. Veľký Medveď a T.O. Malá Hora v ČavojiMalý spomienkový oheň za kamaráta T.S. BaďaSádok 2002. S partiou neznámych ľudí z Bánoviec.

Ak viete o koho by sa mohlo jednať, dajte vedieť. Sú "moja krvná skupina".

Hodnotenie článku

Priemerné hodnotenie:
Hlasov: 4
Zvoľte počet hviezdičiek:

Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
Zlý

Možnosti

 
Späť na predchádzajúcu stránku

Vytlačiť článok Vytlačiť článokred summer dress (Hodnotenie: 1)
Od: brooklynfields (aragundiqbiji@hotmail.com) - Utorok, 10.07. 2012 - 05:36:37
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
wedding ceremony on the beach. You can have an elegant marriage ceremony gown with all the trimmings and the marriage ceremony get together in all their finery summer dress sale [www.fooddress.org] summer dress sale. bridal evening dresses [www.fooddress.org] Your veil and gown softly blowing in the wind would be beautiful. short homecoming dresses 2011 [www.fooddress.org] But don’ wedding dresses wedding dresses [www.fooddress.org] ;t be shocked if you get a minor sand in it, following all, maternity bridal gowns [www.fooddress.org] maternity bridal gowns homecoming dresses cheap [www.fooddress.org] homecoming dresses cheap you are on a seashore.
Or you might want to be wedding ceremony outfits are offered in latest years. Shop dresses summer [www.fooddress.org] for high quality wholesale wedding dresses 2012 products on DHgate and get worldwide delivery. Buy China wholesale wedding dresses 2012 [www.fooddress.org] as well as you can also see many different warm custom made designer wedding dressesoutfits in lots of different colours and effective prospects the style .While the colored wedding ceremony outfits can not be found everywhere just such as the whitened wedding ceremony gown which could possibly dress stores [www.fooddress.org] dress stores plus size bridesmaids dresses [www.fooddress.org]